Pred odchodom na odpočinok
Zakázané uvolnenie
Čudné popoludnie dr. Zvonka Burkeho

 

• Dominika Morávková

Marián Labuda ml.

Marián Labuda ml. už niekoľko rokov účinkuje na doskách slovenských divadiel a potvrdzuje tak príslovie  "Jablko nepadá ďaleko od stromu". Syn jedného z najslávnejších hercov na Slovensku i v Čechách, dokazuje svoj výrazný talent v inscenáciach ASTORKY od prvého okamihu ako sem v roku 2011 nastúpil.

Zuzana Porubjaková

Najnovšia členka súboru, absolventka DF VŠMU. Svojím nadaním zaujala členov komisie aj na VŠMU aj na DAMU Praha, takže ju ako veľký talent prijali na obidve prestížne umelecké školy.

Róbert Jakab

Spolu s Mariánom Miezgom, Lukášom Latinákom a Jurajom Kemkom tvoria svojráznu a často aj svojbytnú hereckú štvoricu, ktorá už na pôde školy oslnila šarmom, mladíckou energiou a v prvom rade aj nevšedným talentom, ktorý im priniesol veľa divadelných úspechov a ocenení.

Zuzana Konečná

Zuzana Konečná účinkovala v Divadle ASTORKA Korzo´ 90 už počas štúdií na Vysokej škole múzických umení v Bratislave vytvorila zaujímavú postavu Svetlany v divadelnej inscenácií hry  Ladislava Smočeka Čudné popoludnie Dr. Zvonka Burkeho v réžii Borisa Farkaša.

  1   2   3   4   >